tupani

anxhela martini me dashnorinDitë më parë është bërë publike lidhja e re e modeles së njohur shqiptare Anxhela Martini me multimilionerin Tim Vögele. Por, ajo që nuk është ditur dhe e kanë zbuluar mediat zvicerane, ka qenë një tjetër lidhje e modeles me futbollistin shqiptaro-zviceran Pajtim Kasami. Ka qenë vetë ai, i cili e ka bërë të ditur lidhjen tre mujore me modelen. Por gjithashtu i braktisur nga modelja ai ka shfryrë në mediat zvicerane kundër saj. “Anxhela bën gjithçka për t’u bërë e famshme. Ajo i pëlqen meshkujt e suksesshëm, pa dallim nëse janë të rinj, të moçëm, të bukur, të shëmtuar, të zinj apo të bardhë. Kapitali i saj, është pamja e bukur.

Ajo është sipërfaqësore”, ka thënë Kasami. Kasami, futbollist i skuadrës së Premier League, Fulham, është braktisur nga Martini pasi kjo e fundit ka gjetur një të dashur të ri, i cili mesa duket është më i pasur se…

View original post 126 more words

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s