tupani

silva gunbardhi“Të ka lali shpirt” është kënga më e re e lançuar nga Silva Gunbardhi në bashkëpunim me Mandin dhe Dafin, e cila vetëm brenda tri ditëve të publikimit në YouTube arriti të regjistrojë më shumë se 800 mijë klikime, duke u komentuar në site të ndryshme në internet si hiti i 2013-s. E natyrisht që kënga pati kontestime dhe komente jo të mira, nga të gjithë ata që nuk janë “pro” kombinimit të muzikës tallava me atë moderne dhe rep, që është bërë tendencë në muzikë këto vitet e fundit.
Për shkak të zhurmës së madhe që kjo këngë ka krijuar në publik, këngëtarja nga Vlora, Silva Gunbardhi,ka qenë e ftuar nga Arian Çani në emisionin e tij “Zonë e Lirë” në “Tv Klan”, ku ka folur për suksesin e kësaj kënge ritmike. Pas batutave të ndryshme, Çani i ka kërkuar Silvës ta këndojë këngën në studio duke e transformuar…

View original post 194 more words

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s